Jaką prędkość Internetu wybrać dla siebie?

Chcielibyśmy dać Ci jedno właściwe rozwiązanie, ale mamy 3 prędkości Internetu, które zaspokajają różne potrzeby. Sprawdź nasze wskazówki i wybierz net, który Ci odpowiada.

 

  1. Światłowód Rekreacyjny 500 Mb/s – dla tych, którzy wykorzystują neta do: przeglądania ulubionych stron, słuchania i pobierania muzyki, streamingu filmów i ulubionych seriali czy prowadzenia wideo transmisji.
  1. Światłowód Zaawansowany 1000 Mb/s – to zdecydowanie opcja dla osób, które intensywnie korzystają z dobroci Internetu. Jeśli większość twoich codziennych czynności dzieje się w sieci – ten pakiet jest dla Ciebie. Sprawdzi się w pracy zdalnej, w której jesteś na stałych łączach z klientem lub takiej, gdzie bazujesz na dużych i ciężkich plikach.
  1. Światłowód Wyczynowy 2000 Mb/s – to już nie tylko prędkość dla zawodowych graczy, ale również idealne rozwiązanie dla kilkuosobowej rodziny, w której wszyscy w jednym czasie, na różnego rodzaju urządzeniach, korzystają z sieci, oglądając seriale i streamując filmy w najlepszej jakości (zarówno na TV, jak i kilku urządzeniach mobilnych), intensywnie pracując czy grając w gry online. A to wszystko za pośrednictwem jednego łącza!