Internet

Najszybsze łącze w kraju. Rzeczywista prędkość, za którą płacisz.

Telewizja

Wszystkie platformy cyfrowe i kanały w jakości HD. Uczestniczysz w widowisku, które oglądasz!

Telefon

Rozmowy, komunikatory, mail. Mobilna komunikacja tak, jak lubisz.

Z czym to się je?

Krótki przewodnik po świecie technologii Fibo.

Światłowód

Niepozorny kabel z włókna szklanego doprowadzony aż do mieszkania. W rzeczywistości najszybszy przekaźnik danych. Materiał odporny na awarie i nieatrakcyjny dla złodziei. Pozwala przesyłać dane z prędkością światła, którą rzeczywiście odczujesz.

Mikrokanalizacja

Połączenia światłowodowe mają miniaturowe rozmiary, a dzięki technologii mikrokanalizacji rozprowadzanie ich jest dużo prostsze. Mikrorurki z kablami przesyłającymi dane są wdmuchiwane lub zaciągane do instalacji teletechnicznej, która występuje w każdym budynku. Dzięki temu sieć można stale rozbudowywać, a to oznacza, że poszczególne mieszkania mogą mieć własne połączenie z internetem. Koniec z antenami na elewacjach i jakością transferu zależną od pogody.

Prędkość światła

10 Gbps to dzisiaj prędkość oferowana jedynie przez kilku dostawców (np. FIBO:) ). Zdecydowanie wykracza ponad standardowe potrzeby. Z roku na rok będziemy jednak potrzebować szybszej transmisji dla płynnego odbioru i wysyłania danych. Połączenia światłowodowe pozwolą dotrzymywać kroku mediom strumieniowym. To inwestycja – bez względu na to, czy pracujesz zdalnie, masz firmę lub po prostu lubisz gry online.

FTTC, FTTH, FTTB itp.

Ze światłowodem mogą być połączone poszczególne osiedla, budynki, biura i mieszkania. Kluczowe jest umiejscowienie kabli z włókna szklanego. Mogą być doprowadzone tylko do skrzynki na zewnątrz budynku (FTTC), do piwnicy (FTTB) lub bezpośrednio do mieszkania (FTTH). Tam gdzie nie są poprowadzone, zastępuje się je kablami miedzianymi, które nieco spowalniają transfer. „Światełko” w domu to najlepsze rozwiązanie.

Montaż bez remontu

Miniaturowa struktura kabli upraszcza instalację. Wystarczy jeden odwiert, aby przeciągnąć kabel z puszki na korytarzu do gniazdka w mieszkaniu. Przewód jest tak cienki, że można go przykleić do ścian – będzie zupełnie niewidoczny

Szybki net dla wszystkich

Bezpośrednie połączenie routera ze światłowodem zapewnia równomierną prędkość transmisji dla wszystkich urządzeń działających online. Na wyższy poziom komfortu wprowadza jednak połączenie symetryczne. Prędkość wysyłania i pobierania danych są takie same. Możesz zatem nastawić smartfonem pranie, oglądając nowy odcinek ulubionego serialu.

Tu jest Fibo