FIBO to dziecko lat dwutysięcznych. Lubimy o sobie mówić, że od 2002 roku dostarczmy rozrywkę dla każdego. Bo tym właśnie są dla nas media domowe – cyfrowa telewizja, Internet światłowodowy i telefonia komórkowa. Zanim jednak doszliśmy do tego, minęło sporo czasu (cała dekada?! ).

Na początku – jeszcze pod szyldem DG Net – chcieliśmy po prostu wykombinować szybkie i niezawodne łącze dla nas i naszych sąsiadów. I sąsiadów sąsiadów. Połączyć się z globalną wioską.

Dziś lokalna firma ewoluowała w spółkę akcyjną. Zakres usług powiększył się. Nasza społeczność korzysta ze stabilnego połączenia w promieniu 2500 km. Udało się, bo jesteśmy uparci i wierzymy w technologię. I mamy jasne zasady (wypracowane w epoce modemu).

Nie przynudzamy technicznymi szczegółami. Dostarczamy konkretne rozwiązania i serwis, kiedy go potrzebujesz.
Nie mówimy Ci, jak masz się bawić. Nasze pakiety sprostają różnorodnym potrzebom – od bazowych, jak wysłanie maila, po seryjne oglądanie seriali w jakości HD czy długie rozmowy na Skype z bliskimi. Wybierasz to, czego Ci trzeba.
Rozrywka w sieci to nasza pasja i chcemy się nią dzielić z coraz większą społecznością. Łączymy z globalną wioską blokowiska, familoki i domki pod lasem. Mamy metody.
Nie najedziemy Twojego domu z plikiem papierów pisanych drobnych druczkiem. Nie spodziewaj się także limuzyny w złocie – to nie nasz styl. Możemy zwyczajnie pogadać. Twój dom, Twoje reguły.

Sprawdź naszą ofertę i zobacz,
czy znajdziesz coś dla siebie.

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń na naszą infolinię, napisz maila
albo odezwij się na Fejsbuku – tak, jak Ci wygodnie.