Konkurs „Podomka Ci do tego!” – wygraj weekend w domku na drzewie! 🌳

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych konkursów, wyjątkowych nagród i wyjątkowych zadań. Chcemy sprawdzić czy jesteście gotowi na kwarantannę, więc wołamy: Podomka Ci do tego! Najlepszych uczestników wyślemy w piękne miejsce… ooo tutaj: http://wdrzewach.pl/

 

Wystrój się zdalnie z Fibo  👔 👚👙👡

 

Jak wiecie w Fibo również przeszliśmy na pracę zdalną, w związku z czym pojawiają się pewne nowości w organizacji domowego biura, które nas samych na tyle zaskakują i inspirują jednocześnie, że nie bylibyśmy sobą jakbyśmy tego dalej nie wykorzystali.  Dodatkowo chcemy umilić ten czas myślą o słonecznym weekendzie, w którym można pobyć trochę offline.

 

ALE – do brzegu!

 

O co chodzi z tą PODOMKĄ? 😱 – zadanie konkursowe

 

Praca chałupnicza rządzi się swoimi prawami, a że główną zasadą FIBO jest dowolność, ciekawi jesteśmy jaki styl reprezentujecie, gdy możecie być sobą. Ale tak NAPRAWDĘ SOBĄ! To nie makijaż dla Grześka z administracji, nie nowe skarpetki, o których można pożartować na spotkaniu z klientem, i na pewno nie krawat za kasę z ostatniej premii – czas na pełne swobody oblicze (chociaż pamiętajcie, że zgłoszenia mogą oglądać osoby nieletnie). Niech żyje PODOMKA!

 

Pochwal się swoją stylizacją pod postem konkursowym na facebooku Fibo: http://bit.ly/podomka-fibo  i wygraj weekend na drzewie.

 

Konkursowe terminy i ważne informacje:

🔹Stylówki przyjmujemy od 20 do 27.03.2020r.

🔹Wyniki zamieścimy w poście konkursowym na Facebooku w dniu 31.03.2020.

🔹Voucher ważny jest do 2023 roku, a więc jest sporo czasu na dogadanie daty.

🔹Link do regulaminu konkursu: http://bit.ly/regulamin-konkursu-podomka

 

Już szykujemy folder na PODOMKOWE stylizacje 👗🧨


Ostatnie wpisy

Right Menu Icon