Moce Fibo dla edukacji online – wspieramy projekt „Teleklasa”

Teleklasa z mocą obliczeniową od Fibo

W związku z obecną sytuacją i szybkim przejściem ze standardowej formy nauczania do edukacji online Fundacja Lokalni wraz ze wspierającymi ją Partnerami postanowili stworzyć usługę bezpłatnych wideokonferencji dla edukacji. Fibo jako jeden Partnerów także udzieliło wsparcia w tej ważnej inicjatywie i udostępniło swoje zasoby serwerowe, aby nowa usługa mogła działać sprawnie i była dostępna dla wielu ośrodków edukacyjnych w równie wysokiej jakości.

 

A teraz najważniejsze – zgodnie z informacją dostępną na stronie https://teleklasa.lokalni.pl/partnerzy/ zostaliśmy Aniołami Mocy Obliczeniowej i aktualnie wyglądamy mniej więcej tak:

via GIPHY

 

Teleklasa – kilka słów o projekcie

Teleklasa to platforma przeznaczona do prowadzenia zajęć online. Program pozwala na przeprowadzanie wideokonferencji i udostępnianie w trakcie zajęć, slajdów, tablicy, czatu i ekranu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://teleklasa.lokalni.pl/

Projekt Teleklasa został stworzony przez Fundację Lokalni, której celem jest wspieranie oraz promocja lokalnych firm z wielu branż, w tym m.in. firm telekomunikacyjnych.


Ostatnie wpisy

Right Menu Icon