Nowy standard Wi-Fi 6 już w Fibo!

Miło nam poinformować, że Wi-Fi 6 jest już dostępne we wszystkich pakietach Fibo! Możecie zapytać: dobrze, ale co to za różnica? Już odpowiadamy!

 

Wi-Fi 6 to nowa generacja, a więc lepsza przepustowość (nawet 9,6 Gbit/s) – standard umożliwiający większe prędkości pobierania i przesyłania plików. W praktyce oznacza to m.in. brak zakłóceń podczas oglądania meczu przez tatę, teleturnieju przez mamę, serialu przez córkę i grania w gry syna. Jednocześnie wszyscy mogą cieszyć się rozrywką, wybierając najwyższą jakość obrazu.
Wi-Fi 6 zbliża także sygnał przewodowy i bezprzewodowy. Dzięki temu można w pełni korzystać z Internetu bezprzewodowego, bez konieczności połączenia przez kable.

 

Kto będzie mógł skorzystać?

Wi-Fi 6 pojawi się we wszystkich pakietach Fibo. Oferta skierowana jest dla nowych klientów oraz dla tych, którzy przedłużą umowę na kolejne 24 miesiące. Aby korzystać z nowego standardu, potrzebny jest router z Wi-Fi 6. W przypadku klientów przedłużających umowę na 24 miesiące konieczna jest wymiana routera przez technika.

 

Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu!


Ostatnie wpisy