Zagraj w 3 słowa z Fibo na antenie Eski i zgarnij nagrody!

Mamy w ekipie Fibo-maniaków jakichś gawędziarzy? Jeśli tak, to świetnie, bo właśnie na antenie radia Eska Śląsk wystartowaliśmy z konkursem „3 słowa”, w którym kreatywność i bogate słownictwo bardzo się Wam przyda. Do wygrania m.in. Internet od Fibo i kody do PlayStation. Konkurs potrwa do 29 września.

 

Fibo lubi zabawę! A to oznacza, że czeka Was kolejne wyzwanie. Już od poniedziałku na antenie Radia Eska Śląsk (99,1 FM) możecie brać udział w konkursie pod nazwą „3 słowa”, który dla Was przygotowaliśmy. Nastawiajcie odbiorniki i bądźcie czujni – do wygrania sporo nagród!

 

Zadanie konkursowe

Prowadzący audycje podaje 3 różne słowa (uwaga, mogą mieć coś wspólnego z Fibo😉), a Waszym zadaniem jest je połączyć w ciekawą historyjkę i przedstawić na antenie radia. Forma całkowicie dowolna – liczymy na Wasze niezliczone pokłady kreatywności.

 

Zgarnij nagrody od Fibo!

Najlepsze historyjki zostaną nagrodzone voucherami na 12 miesięcy darmowego Internetu od Fibo, kodami o wartości 100 zł do wykorzystania w PlayStationStore oraz pakietem gadżetów dla nowych Fibo-maniaków.

Do dzieła – łapcie za telefony i do usłyszenia w Esce!


Ostatnie wpisy